BAUSCH + LOMB
MARMARA BÖLGESİ TEK YETKİLİ BAYİİ
Metin Boyutu A- A+

Çok Amaçlı Yumuşak Lens Solüsyonları

Kontakt Lens Bakımı

çok amaçlı solüsyonlar kolaylık düşünülerek tasarlanmıştır. çoğu üründe ihtiyacınız olan her şey tek bir şişenin içindedir, ancak farklı solüsyonlar uyumlu olmayabilir ve tüm solüsyonlar, tüm lensler için güvenli değildir. Daima uygun bir temizlik, dezenfekte etme planı ve lens kullanma takvimine uyunuz.

Bausch+Lomb lens bakım ürünlerinin size uygun olup olmadığını göz doktorunuza danışın.

biotrue-multipurpose-solution
Biotrue Çok Amaçlı Solüsyon

<ı>Biotrue çok amaçlı solüsyonun <ı>gözlerinizin biyolojisinden esinlenmiş ileri lens bakımını deneyin. <ı>Biotrue, gözün kendini doğal olarak nasıl temizlediği, nemlendirdiği ve sağlığını koruduğu üzerinde kapsamlı bir çalışmanın sonucunda geliştirildi. <ı>Biotrue,  silikon hidrojel lensler dahil yumuşak kontakt lensleri nemlendirir, temizler, proteinden arındırır, dezenfekte eder, yıkar ve saklar.

renu-mps
ReNu MPS

ReNu MPS, hassas gözler için nazik bakım

renu-multiplus
ReNu MultiPlus Çok Amaçlı Solüsyon

ReNu MultiPlus çok Amaçlı Solüsyon, kontakt lens kullanımınızda rahatlık sağlar.   Yumuşak kontakt lenslerinizin temizliğinde, yıkanmasında, dezenfekte edilmesinde ve saklanmasında kullanılır. Günlük olarak kullanıldığında protein birikimini giderir. Nemle sarmalanmış taze bir çift lens kullanma hissini yaşayın.