BAUSCH + LOMB
MARMARA BÖLGESİ TEK YETKİLİ BAYİİ
Metin Boyutu A- A+

Kontakt Lensler

Yumuşak kontakt lens, korneanın üzerinde yüzen hidrofilik (su seven) disktir. Reçeteli gözlükler gibi kontakt lensler de ışığı gözünüz gibi retina içine odaklayacak üzere şekillendirilmiştir; ancak hem üzerinden hem de altından görebildiğiniz gözlüklerin aksine kontakt lensler, korneayı kaplar ve görüş alanınızı genişletir.

Eğer uzağı göremiyor veya yakını göremiyor iseniz ya da astigmatizminiz veya presbiyopiniz varsa göz doktorunuza Bausch + Lomb kontakt lenslerin sizin için uygun olup olmadığını sorun.

Yakını Görememe ve Uzağı Görememe İçin Kontakt Lensler
Bausch + Lomb tarafından yakını görememe ve uzağı görememe durumları için üretilmiş kontakt lensler hakkında bilgi edinin ve sizin için en uygun kontakt lensi seçin.
Astigmatizm İçin Kontakt Lensler
Astigmatizmi düzelten kontakt lensler hakkında bilgi edinin ve göz doktorunuza Bausch + Lomb'un sizin için uygun bir ürünü olup olmadığını sorun.
Presbiyopi İçin Kontakt Lensler
Presbiyopiyi düzelten kontakt lensler hakkında bilgi edinin ve göz doktorunuza Bausch + Lomb'da sizin için uygun ürün olup olmadığını sorun.
Katarakt Hastaları İçin Kontakt Lensler
Bausch + Lomb tarafından katarakt ameliyatı sonrası için üretilmiş kontakt lensler hakkında bilgi edinin ve göz doktorunuza Bausch + Lomb'un sizin için uygun bir ürünü olup olmadığını sorun.