BAUSCH + LOMB
MARMARA BÖLGESİ TEK YETKİLİ BAYİİ
Metin Boyutu A- A+

Yakını Görememe ve Uzağı Görememe İçin Kontakt Lensler

Uzağı göremeyen bir kişi için yakın cisimler nettir ancak uzaktaki cisimler bulanık ve ayırt etmesi zordur. Bunun tam aksine yakını göremeyen kişilerde, uzaktaki cisimler nettir ancak yakındaki cisimler bulanık görünür.

Eğer uzağı görememe veya yakını görememe durumlarına sahipseniz, seçenekleri inceleyiniz ve Bausch + Lomb kontakt lenslerin sizin için uygun olup olmadığını göz doktorunuza sorunuz.

purevision2hd
PureVision 2 HD
PureVision2 HD kontakt lensler özellikle loş ışıkta halo ve glareleri azaltmak üzere tasarlanmış, istediğiniz keskin ve net görüşü sağlayan High Definition Optik özelliğine sahiptir. Lens tasarımda yenilikler; mükemmel rahatlık ve nefes alma özelliği sunar.
purevision
PureVision
PureVision kontakt lensler, özellikle gece ve loş ışıkta daha önce alıştığınızın ötesinde net, keskin görüş sağlayan gelişmiş optik tasarıma sahiptir.
soflens-daily-disposable
SofLens Günlük Tek Kullanımlık

SofLens günlük tek kullanımlık kontakt lensler, özellikle loş ışıkta net, keskin görüş, gün boyu olağanüstü rahatlık ve kolay kullanım sağlayan gelişmiş optik tasarıma sahiptir.

Soflens_38
SofLens38
SofLens38 uzun süreli rahatlık sağlayan, zaman içerisinde kendini kanıtlamış malzemeden üretilmiş yumuşak bir lenstir.
Soflens_59
SofLens59
SofLens 59 aradığınız günlük rahatlığın yanında net görüş sağlar.
StarColors2
SofLens StarColors
SofLens StarColors, yüksek su içeriği ve oksijen geçirgenliğine sahip hareli, iki renk lens baskılı, doğal görünümlü aylık kontakt lenstir.
Optima_Natural_Look
Optima Natural Look
Optima Natural Look, yüksek su ve oksijen geçirgenliğine sahip, uzun süre kullanımlı, renkli, hareli kontakt lenstir.