BAUSCH + LOMB
MARMARA BÖLGESİ TEK YETKİLİ BAYİİ
Metin Boyutu A- A+

SofLens for Astigmatism Günlük Tek Kullanımlık Torik

soflens-daily-disposable

SofLens for Astigmatism Günlük Tek Kullanımlık Torik lenslerin özellikle kullanımı kolay ve eşsiz bir tasarımı vardır. Bir lensten diğerine değişmeyen net görüş ve olağanüstü konfor sağlar.

Astigmatizm için ilk günlük tek kullanımlık lens, küresel aberasyonu azaltacak şekilde tasarlanmıştır. SofLens for Astigmatism Günlük Tek Kullanımlık Torik lensler, Bausch & Lomb’un torik teknolojisinde iyi tanınan bilimsel mirası ile günlük tek kullanımlık lensin kolaylığını birleştirir.

Her gün taze, yeni lensler. Günlük temizlik, saklama veya bakım gerekmez. Lensleri bir gün boyunca takın sonra çıkarıp atın.

Temel Özellikler ve Yararları

  • Keskin ve Net Görüş

Yenilikçi asferik optik özelliği, retina görüntüsünün kontrastını iyileştirmeye ve sferik aberasyonu lens gücü serisiyle sürekli olarak azaltmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

  • TüM GüN süren Rahatlık için ComfortMoist™ Teknolojisi

Ağırlığı azaltılmış tasarım ve iyonik olmayan malzeme tüm gün süren mükemmel rahatlık için ıslanabilen bir yüzey sağlar.

  • Uygun ve Kolay Kullanım

Hilafilkon B polimeri yırtılmayı azaltır ve ergonomik blister ambalaj lensin kolay, pürüzsüz bir şekilde çıkarılması için tasarlanmıştır.

Sizin İçin Doğru Ürün Mü?