BAUSCH + LOMB
MARMARA BÖLGESİ TEK YETKİLİ BAYİİ
Metin Boyutu A- A+

Göz Sorunlarınız

Her organ gibi gözün de sorunları ve hastalıkları vardır. çoğu kolayca tedavi edilir. Bazı hastalıklar da gözü, doğrudan veya tüm sistemi etkileyen bir sorunun parçası olarak etkiler. Görüşünüzün korunması için bu durumların profesyonel olarak ele alınması gerekir.

Lütfen sık rastlanan göz rahatsızlıkları ve sorunları ile ilgili nedenleri, semptomları ve olası tedavileri araştırmak için bir kategori seçiniz.

Görüş Düzeltme
Baktığınız cismin bulanık olduğunu düşünüyorsanız, görme yeteneğinizde azalma meydana gelme durumu söz konusu olabilir. Daha fazla bilgi edinin.
Göz Enfeksiyonları ve İritasyon

Her organ gibi gözün de sorunları ve hastalıkları vardır. çoğu kolayca tedavi edilir. Semptomlarınızı bulun ve daha fazla bilgi edinin.

Hastalıklar ve Rahatasızlıklar

Bazı hastalıklar gözü doğrudan veya sistemik  bir sorunun  parçası olarak etkiler. Genellikle ciddi olan bu durumlar, görüşünüzün koruması için profesyonel bakım gerektirir. Daha fazla bilgi almak istediğiniz konu başlığını seçiniz.

Göz Yaralanmaları
Herhangi bir göz yaralanmasının boyutunu veya şiddetini tahmin etmek kolay değildir. Bu nedenle her koşulda profesyonel yardım alınmalıdır. Göz yaralanmalarıyla ilgili daha fazla bilgi edinin.
Kronik Rahatsızlıklar
Bazı kronik hastalıklar gözü de etkileyebilir. Kronik hastalıklarla birlikte ortaya çıkan göz sorunlarıyla ilgili daha fazla bilgi alın.
Kontakt Lenslerin Kullanımı ve Bakımı
Kontakt lenslerinizin kullanımı ve bakımıyla ilgili bilgi edinin.