BAUSCH + LOMB
MARMARA BÖLGESİ TEK YETKİLİ BAYİİ
Metin Boyutu A- A+
purevision2hd

Konu görüşünüz olduğunda az ile yetinmeyiniz. PureVisionHD kontakt lensleri, High Definition Optik özelliği ile halo ve glareleri azaltmak üzere tasarlanmıştır ve istediğiniz keskin ve net görüşü sağlar. Ayrıca PureVisionHD aylık lensler, mükemmel rahatlık ve nefes alma özelliği için yenilikçi tasarıma sahiptir.

İnce, yuvarlatılmış kenarları ile PureVision2 HD, yumuşak ve rahat lens kullanımı için pürüzsüz, nazik lens-göz kapağı etkileşimi sağlar. PureVision2 HD, bugün piyasada bulunan en ince lenslerden biridir ve buna rağmen tutulması çok kolaydır.

Temel Özellikler ve Yararları

  • High Definition Optik özelliği halo ve glareleri azaltmak üzere tasarlanmıştır ve istediğiniz net ve keskin görüşü sağlar

  • ComfortMoist Teknolojisi takma sırasında inanılmaz rahatlık sağlar ve gün boyunca her durumda kullanma rahatlığını destekler

  • Parlak, sağlıklı gözler için yüksek oksijen geçirgenliğine sahiptir

  • İnce lens tasarımına rağmen tutulması dikkat çekecek şekilde kolaydır

Olağanüstü Rahatlık

PureVision2 HD kontakt lenslerin ince lens tasarımı oldukça doğal bir his sağlar ve gün boyunca her durumda kullanım rahatlığını destekler. Nemlendirici içeren ambalaj solüsyonu takma sırasında rahatlık sağlar.

Göz Doktorlarının önerisi

Hastalar, göz doktorlarına kendilerine mümkün olan en iyi görüşü sağlamaları için güvenirler. PureVision 2 HD kontakt lensleri ile göz doktorları bunu başarabiliyorlar. PureVision 2 HD kontakt lensler, özellikle düşük ışıkta bile hastaların ihtiyaç duydukları net, canlı görüşü sağlar. Artık,  PureVision 2 HD 'nin gelişmiş konfor ve nefes alan tasarımı sayesinde, olağanüstü görüş ve daha fazlasını isteyen hastaları tatmin edecek bir lens önerisi var.

 


 


 


 


 

Sizin İçin Doğru Ürün Mü?