BAUSCH + LOMB
MARMARA BÖLGESİ TEK YETKİLİ BAYİİ
Metin Boyutu A- A+

PureVision Multi-Focal

purevision-multifocal

Yakını okumakta zorlanıyorsanız, presbiyopiniz, yani 40’lı yaşlarına gelmiş çoğu insanda görülen, doğal olarak oluşan bir görme bozukluğunuz olabilir. Ancak presbit olmanız mutlaka bifokal veya okuma gözlüğü kullanmaya ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez.

Bausch + Lomb PureVision Multi-Focal kontakt lensler her mesafeden – yakın, uzak ve arasındaki her mesafeden, net görmenizi sağlayan yenilikçi optik tasarıma sahiptir.

PureVision markası aynı zamanda, mükemmel rahatlık ve sağlık sağlayan eşsiz malzeme AerGel’den yapılmış ilk silikon hidrojel lens türüdür.

Temel Özellikler ve Yararları

  • All-Distance Optics yakın, uzak ve ara mesafelerden net görmenizi sağlar

  • Rahatlık artırıcı AerGel malzeme birikimi tutmaz ve tüm gün nemli kalır

  • Sağlıklı, parlak gözler için doğal oksijen seviyesi sağlar

  • 30 gün boyunca mükemmel görüş ve rahatlık sağlamak üzere tasarlanmıştır

Rahat ve Sağlıklı Lens Kullanımı

PureVision Multi-Focal lensler, doğal seviyelerde oksijenin gözlerinize ulaşmasını sağlayan ve böylece lens üzerinde biriken protein ve debrisi (birikim) engelleyerek gözlerinizin rahat ve sağlıklı kalmasını sağlayan eşsiz malzeme AerGel’den yapılmıştır. O kadar rahattır ki lens taktığınızı fark etmeyebilirsiniz. Lensler aynı zamanda protein ve birikimi engellemek üzere tasarlanmıştır. Böylece lensleriniz daha uzun süre temiz kalır.

Eşsiz yuvarlatılmış kenar tasarımı ile PureVision Multi-Focal kontakt lensler tüm gün ve özellikle gece gözlerinize rahatlıkla uyum sağlar. Ayrıca birçok kontakt lensin aksine PureVision Multi-Focal lensler günlük kullanım içindir ve sürekli olarak 30 güne kadar kullanılmak üzere onaylanmıştır. Böylece kullanma programınız fark etmeksizin PureVision lensler rahat ve gözleriniz sağlıklı olacaktır.

Her zamanki gibi göz doktorunuz tarafından önerilen programa uyduğunuzdan emin olun.

 

Sizin İçin Doğru Ürün Mü?